Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

czwartek, 2 lutego 2012

Styczniowe wyzwanie

Kochane prząśniczki!

Kołowrotki i wrzeciona furkoczą aż miło. Wełenka na mitenki już gotowa! W poniedziałek zrobimy małe podsumowanie wyzwania. Umieszczę także obiecane wskazówki jak robić mitenki. Widzę, że niektóre koleżanki już swoją wełenkę uprzędły, a nawet zaczęły dziergać mitenki! Gdyby któraś z Pań nie chciała dłużej czekać - podrzucam dwa fajne wzory na mitenki. Oba po polsku i darmowe.

https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0B4x3AloJh_1xMjFmOWE1YmEtNDA1MS00MDA0LTkzOGQtNzY0Njg0Y2I4YmIx&hl=en_US - wzór Truskaweczki, czyli Kasi Wyki

http://www.ladyinred.se/stickterapi/streetwear_mitenki_PL.pdf  - wzór z bloga Drutoterapia, czyli Iwony Eriksson

Można się przymierzyć :)
Jeśli znalazłyście inne ciekawe linki do wzorów - proszę o umieszczenie w komentarzach.
Pozdrawiam!

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...