Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

sobota, 20 lutego 2010

Cudowne alpaki


Wczoraj doszła do mnie paczka od Eli, a w niej próbki czesanek z alpak od DUOart. Po raz pierwszy mogłam dotknąć i zobaczyć z bliska czesankę z tych uroczych zwierząt. I się zachwyciłam. Jest cudownie miękka i ma piękną kolorystykę, co zresztą widać na zdjęciach kilka postów niżej. Ale nie ma to jak zobaczyć coś na żywo no i przede wszystkim podotykać. Elu, dziękuję. DUOart, obcujecie na co dzień z cudowną materią!

3 komentarze:

  1. Co raz wiekszy mam apetyt na te czesanki ... :)

    OdpowiedzUsuń
  2. I ja otrzymałam od Eli próbki czesanek. Zachwyca mnie miękkość i sam wygląd. W dodatku każda z nich jest innego koloru. Naturalnego oczywiście. Każda próbka opisana pieczołowicie z zaznaczeniem od kogo pochodzi, czy od samicy, czy samca. Opatrzone sa imionami zwierzaków, ktorym ścięto owe runo. Damroko, bardzo mnie uszczęsliwiłas tym podarunkiem. Po raz pierwszy żal mi cokolwiek zrobić z tej czesanki. Zatrzymam je zatem w takiej postaci jakiej są, wraz z opisem. Ufilcuję kiedy przyjedzie do mnie zamówiona większa ilość. Raz jeszcze serdecznie dziękuję Elu.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...