Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

środa, 18 sierpnia 2010

Łączenie technik

Filcowanie i przędzenie - pokrewne techniki dające ogromne możliwości


zachęcam prząśniczki do prób!

5 komentarzy:

 1. Woow!
  Uwielbiam takie eksperymenty, łączenia, spojrzenia nietypowo. Ale tu trzeba być Artystą, a ze mnie najwyżej pracowity rzemieślnik. Ale bardzo dziękuję za świeże spojrzenie na wełnę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Także jestem fanką filcowania ,poza kołowrotkiem oczywiście . Wykonałam już kilka rzeczy łącząc te obie dziedziny , dają piękny efekt - jestem zachwycona nowymi wzorami . Pozdrawiam cię ciepło

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, łączenie obu tych obu technik daje wspaniałe możliwości. Wykorzystuję sprzędzioną nitkę przy filcowaniu szali. Teraz tylko czekam na własny kołowrotek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne połączenie faktur i kolorów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne, surowe, proste - chyba w końcu sobie od rodziny mężowskiej ze wsi przywiozę kołowrotek :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...