Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

czwartek, 13 stycznia 2011

Blog Roku 2010. Startujemy....

polskiewrzeciona.blogspot.com  czyli  blog "Prząśniczka" bierze udział w  konkursie Blog Roku 2010 w kategorii Moje zainteresowania i pasje (blogi tematyczne)
Nie będzie łatwo. Przydzielono nam numer 590 ( na 763 ) , przed nami blogi o świnkach morskich( lubię świniaki ;) , malowaniu paznokci, szyciu misi ,  a nawet blog krowy Matyldy...:)

Niektóre blogi mają już przydzielone złote kulki, pokazujące, ile oddano na nie głosów.

Główną nagroda jest Lapotop , który wygramy :) , spieniężymy , i urządzimy spotkanie u prząśnicy, które przejdzie do historii ....:)

Jeśli chcesz oddać głos na bloga, wyślij SMS o treści H00590 na numer 7122. Koszt SMS, to 1,23 zł brutto.Macie ochotę na zabawę ? :)

3 komentarze:

  1. odpowiadając na pytania :
    zapis kodu to : H00590 . Bez spacji, po H , zero, zero,590 .

    OdpowiedzUsuń
  2. zobaczcie jaką perełkę znalazłam na liście blogów :
    http://historiajazzu.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...