Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

niedziela, 30 stycznia 2011

Facebook

Z Facebooka zaczęłam korzystać niedawno i z niechęcią. Głównie po to , aby móc oglądać zdjęcia rodziny robione w obcych krajach.
Ale....., dodałam do znajomych, znajomych z bloga, interesujące mnie strony miejsc ,gdzie ludzie zajmują się przędzeniem, tkaniem i tkaniną artystyczną, sklepy z materiałami do przędzenia, muzea i okazało się , że mam wszystko, co lubię w jednym miejscu. Dla mnie ten portal stał się bardzo indywidualną elektroniczną gazetę i mini telewizją w jednym. Ciągle aktualizowaną.
Na Facebooku jest czat, mogą być tworzone grupy ludzi o podobnych zainteresowaniach.. Na stronie Pracowni na Kaszubach, istnieje grupa "Prząśniczka", jako miejsce pogaduszek :) Postanowiłam jednak utworzyć osobne konto dla naszego bloga. Macie ochotę na coś nowego ? :) Kliknijcie na logo Facebooka, po prawej stronie.

A jak już tam się znajdziecie koniecznie spróbujcie hodować owce, w grze Farmwille ;) Fajna zabawa dla dzieci i ich Mam ;)

moje stado owieczek

5 komentarzy:

 1. hahah, oj, farma to i moje uzależnienie ;) Czasami tyle godzin spędzam dojac krowy, strzyżąc owieczki i lamy ze czasu brakuje na prawdziwą prace z wełną ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nas, Farmerek, jest całkiem sporo ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie dlatego nie ma mnie na Facebooku i na Farmville, bo jakbym zaczęła tę hodowlę i strzyżenie toby mi czasu na dzierganie nie zostało zupełnie, bo prząść jeszcze nie umiem:)
  Trzymam się z daleka od tych "wynalazków" - nie mam charakteru:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też wolę nie zaczynać z farmville, bo mam słabą silną wolę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dodam, a jak! Tez trzymam sie z daleka od Farmville, bo widzialam, jak zachowywala sie moja kolezanka z pracy: z ekranu wystawaly jej tylko buty:)))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...