Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

sobota, 16 stycznia 2010

PowitanieDzięki zaproszeniu Eli jestem jedną z osób współtworzących tego bloga. Jeszcze niedawno w ogóle nie myślałam o przędzeniu, wrzecionach i kołowrotku. Ale pewnego dnia pojechałam do uroczej Pracowni na Kaszubach i bardzo mi się to spodobało. Potem była lekcja nr 2, a więc doskonalenie umiejętności. Na razie mam w domu pożyczone wrzeciono i... ciągle brak mi czasu, by z czesanki, którą używam do filcowania, uprząść włókno. Ale na pewno się za to wezmę. W końcu nie mogę zawieść mojej pani psorki :). Oby do wiosny, dni są wtedy dłuższe i ma się więcej czasu na różne craftowe pasje.

PS Ponieważ z zawodu jestem redaktorem i korektorem, Ela upoważniła mnie do tego, że mogę poprawiać ewidentne błędy w Waszych postach. Nie zdziwcie się więc i nie gniewajcie, jeśli czasem w tym, co piszecie, pojawi się jakiś przecinek, zostanie poprawiona literówka itp. To takie zboczenie zawodowe i nic na to nie poradzę, że męczą mnie wszelkie błędy w tekście. Jeśli komuś coś zmienię za bardzo, proszę śmiało krzyczeć, dyskutować, tupać nogą, zgłaszać swoje zastrzeżenia itp. :). Nie mam monopolu na wiedzę i się nie obrażam.

2 komentarze:

  1. Witaj Jolu na blogu :) Ponieważ mieszkamy blisko mam nadzieję , że niejeden wieczór u prząśniczki przed nami ...

    OdpowiedzUsuń
  2. Jolu, będę wdzięczna jak zerkniesz na moje posty zawodowym okiem. Wstyd przyznać , ale nieraz z pospiechu robię literówki , o przecinkach nie wspominając....

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...