Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

poniedziałek, 1 marca 2010

Witam :)

Witam i dziękuję za zaproszenie do współtworzenia bloga. Panie pozwolą,że narazie będę milczeć w kącie,ponieważ moje doświadczenia z kołowrotkiem są bardzo mizerne,aczkolwiek zapałałam do tego sprzętu miłością absolutną i aż po grób. Mam ogromną nadzieję mieć własny kołowrotek już niedługo. Już gmeram za czesankami. A z poznańskiego kursu udalo mi się przywieźć kawałek alpaki...Schowała się w fałdzie szala :))
jeszcze raz pięknie dziękuję za zaproszenie :)
PS. Relacja z Poznańskiego kursu tutaj- http://drutamidziabnieta.blogspot.com

1 komentarz:

  1. Witam serdecznie:)
    Kołowrotki to magiczne urządzenia, które potrafią człowieka zauroczyć:)Coś o tym wiem;) Kołowrotki Kromskiego, ma których miałam okazję pracować podczas Festiwalu w Poznaniu, w roku ubiegłym, są wspaniałe. Moim marzeniem jest Symfonia.
    Proszę nam opowiedziec jak było w Poznaniu .

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...