Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

wtorek, 3 sierpnia 2010

nowości na blogu

Aby wygodniej korzystało się nam z bloga, wpadłam na pomysł umieszczenia na blogu interaktywnej mapy Google. Mam nadzieję , że z biegiem czasu pojawią się na niej znaczniki miejsc, w których znajdują się ciekawe i przydatne prządkom i tkaczkom sklepy, muzea, miejsca prowadzenia kursów i podobne rzeczy.
Mapa znajduje się pod banerem strony. Jeżeli macie ochotę coś do mapki dodać , to piszcie na maila polskiewrzeciona@gmail.com .

A co powiecie na umieszczenie na mapie miejsc, w których mieszkamy ? Często, kiedy rozmawiam z osobami, które przędą, okazuje się, że w ich okolicy nie ma osób o podobnych zainteresowaniach. Może w ten sposób będzie nam łatwiej się odnaleźć ? Spotkania w rzeczywistym świecie są bardzo miłe :)

Chciałabym też , zmieniać co tydzień wygląd banera. Nieraz podziwiam piękne zdjęcia, które zamieszczacie na swoich blogach. Jeżeli macie ochotę, to możecie wysłać mi fragment takiego zdjęcia na baner. Musi ono mieć rozmiary : 899 x 164 piksele i być zdjęciem autorskim.

Co myślicie o tych zmianach ?

5 komentarzy:

 1. Elu, pomysł z mapką jest świetny:] jeśli opcja z zaznaczeniem miejsc zamieszkania uzyska aprobatę, wklej proszę mój Olsztyn:]

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł z mapką! Elu, może dodać Instytut Włókien Naturalnych w Poznaniu? Nie mam nic przeciwko, żeby wkleić mój - Wrocław/Kalisz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł, może w mojej okolicy ktoś się znajdzie? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pomysł. Dodaj mnie proszę, choć ostatnio moje przędzenie stoi w miejscu. Ale mam kilka pomysłów z własną włóczką i jak tylko się skończy jarmark, zabieram się do roboty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mapka i mi się spodobała, proszę o Wrocław ze mną w środku miasta! :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...