Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

piątek, 20 sierpnia 2010

Z miłości do natury

Faza projektu

Faza realizacji

Corriedale, merino , camel, tussah  silk, mohair , perły od SWAROVSKI, wrzeciono.Pomyślane jako rozbieg przed    POLAND FASHION WEEK i kolekcją pod tytułem ,, 17 mgnień wiosny. Nie umiem prząść równo, ale faktem jest że nie jest to moją ambicją . Jak zawsze - na wariata.  Serdecznie pozdrawiam - Beata Jarmolowska

9 komentarzy:

 1. Splot fantazyjny - taki lubię najbardziej:)
  i piękne pastelowe barwy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudna, monochromatyczna paleta barw, , lśniące perełki i skręty, których nie pozbawiałaś energii, a tylko trochę uczesałaś w gotowej nitce, przywodzą mi na myśl morze , kobiecy buduar lub chmury. Są piękne , w każdej fazie:)

  Witaj serdecznie na blogu :)

  Jeżeli macie ochotę zobaczyć, co Beata robi z wszystkimi kolorami tęczy, to wystarczy wpisać w Googlach jej nazwisko.

  Nie jest to co prawda blog o filcowaniu, ale nie mogę się powstrzymać i muszę jeszcze napisać, że Beata robi bardzo dobre kursy ficowania. O szczegóły pytajcie Plastusię.

  OdpowiedzUsuń
 3. O, zapowiada się ciekawie. Paleta barw cudna - pastelki teraz bardzo na czasie chyba są, co Beatko?

  OdpowiedzUsuń
 4. A wiesz...trafiłaś w 10 . Bo ostatnio i morze i kobiecy buduar i myślenie jakby to wszystko razem połączyć. Będę budowała tę chałupę w Kładnie / do latarni w Gąskach- 5 km/ i pewnie urządzę w stylu kobiecego buduaru własnie... Dzięki serdeczne za słowa uznania .Przecież wiecie ze ja przędę baardzo rzadkoi zasadniczo nie umiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. To ma być kolekcja na 2011 . Pastelki , piana, puder i siwy dym,,,,to jeden z trendów - ten który akurat ja będę ilustrować... taki mam stan ducha.I dobrze. Usciski

  OdpowiedzUsuń
 6. och jej!! Prawdziwa kobiecość! Mgliście i luksusowo się zrobiło!

  OdpowiedzUsuń
 7. Skojarzyło mi się barokowo. Pani w pudrowanej peruce i voila!

  OdpowiedzUsuń
 8. Czas siwego dymu ... oby nie zabrzmiało to dosłownie!
  Ale co tam, kolory przecież można zobaczyć zawsze i wszędzie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny zestaw :) Miło Cię tu widziec :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...