Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

wtorek, 28 września 2010

Plotki przy kołowrotku, czyli o naszym blogu na Werandzie Country.

Weranda Country odwiedziła naszego bloga i zamieściła informację o najbliższym " II spotkaniu  u prząśnicy" :)Czasopismo należy do moich ulubionych . Wielokrotnie przywracało mi nadzieję, że nasza błotnista droga, stara, drewniana narzędziownia  i remontowany domek na odludziu, będą kiedyś wyglądać tak jak te, pokazywane w pełnej już krasie, na stronach magazynu. 
Już w sobotę będziemy mieli okazję poznać jedną z redaktorek Werandy, która postanowiła spróbować swoich sił w przędzeniu wełny :)

4 komentarze:

 1. Ela, super!
  Promocja przędzenia mile widziana w każdym z mediów:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale ! To też jedno z moich ulubionych pism, więc tym bardziej się cieszę :)
  Gdyby nie ta odległość, tez wybrałabym się na zlot...
  I czekamy na relację. O!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wolę Country dziecko Werandy.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...