Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

wtorek, 5 października 2010

Dostałam prezent

Dostałm to cudo i jestem zachwycona !

6 komentarzy:

 1. Gratuluję pięknego kołowrotka :) Czy już na nim przędłaś ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna, prosta forma - takie lubię najbardziej!
  Ale widzę, że z za węgła czai się też Fantazja...
  pozdrawiam kołowrotkowo:) Iza

  OdpowiedzUsuń
 3. Obejrzałam Twoje dwa blogi."Achałam" i "ochałam" bez końca - piękne są Twoje prace!Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak przędłam ! Musiałam go rozebrać , podczyścić i przędzie jak marzenie . Jestem nim zachwycona. Mam też fantazję i jeszcze jednego pionowego delikwenta . Właśnie został mi oddany po naprawie . Mój osobisty tato strasznie się wkręcił w te kołowrotki i naprawił w nim zwichrowane koło , pedałek i kilka innych rzeczy które usilnie chciały odpaść . Dziękuję za słowa uznania w sprawie bloga . Pozdrawiam ciepło:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Olá amiga, passei adorei os seus lindos trabalhos, amei conhecer seu cantinho amava o seguir, caso que queira é só dizer cá estarei de volta, com muito carinho. BJS Rosa

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...