Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

niedziela, 10 października 2010

książki

zrobiłam zakupy. przychodzą co prawda częściami, ale i tak jestem szalenie zadowolona. wszystkie oczywiście przez internet. ostatnia zdobycz: 


2 komentarze:

  1. Agata, wystawiasz moją ciekawość na ciężką próbę . Pokaż chociaż zdjęcie jednej strony ze środka i napisz, co tam ciekawego znalazłaś :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wieczorem powklejam zdjęcia ze środka.
    książka jest bardzo ładnie wydana, zdjęcia przepiękne, ale szczerze mówiąc niewiele nowego wnosi. dzieli się na dwie części, teoretyczną z odręcznymi rysunkami jak prząść na wrzecionie i kołowrotku oraz jak przygotować przędzę, oraz praktycznej ze zdjęciami gotowych włóczek i przepisami na ich wykonanie.
    czekam na kolejne zamówione książki:]

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...