Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

wtorek, 23 listopada 2010

Ciekawy kołowrotek w sklepiku z antykami.

W Miszewie 30 C , na trasie z Przodkowa do Gdyni,  Janusz Piątkowski prowadzi mały sklep z antykami. Zaglądam tam czasami szukając zabytków związanych z tkactwem i przędzeniem. Ostatnio wypatrzyłam kołowrotek typu szwedzkiego, w dobrym stanie. A ponieważ, jak wiecie, mam słabość do tego typu kołowrotków , postanowiłam pokazać go na blogu. Może w ten sposób znajdzie nową właścicielkę i jeszcze poturkoce zimą w jakimś domu .


Telefon do sprzedawcy 058 6849763 .Odbiór niestety tylko osobisty.

1 komentarz:

  1. Oj..., serce mi wzdycha do tego cuda, ale za daleko jestem, zeby nawet myslac o kupnie. Szkada, bo podobne, ktore niedawno dostalam od ciotki, jest w stanie gorszym, niz oplakane:(
    Pozdrawiam i baaardzo zaluje....
    Agnieszka

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...