Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

poniedziałek, 27 grudnia 2010

Miło jest otrzymywać prezenty

W tym roku Mikołaj, chyba chcąc mnie pocieszyć w trudnych chwilach, był dla mnie bardzo hojny. Przyniósł mi bardzo fajne prezenty (widać dał się przekonać moim zapewnieniom w liście, że byłam grzeczna), niektóre oczywiście związane z moimi craftowymi pasjami.
Dostałam sporo książek. Na razie udało mi się przejrzeć tylko obrazki, ale bardzo mnie zaciekawiło to, co jest w środku. Dwie dotyczą farbowania...

...a jedna tworzenia art yarn.

W tej książce urzekło mnie i rozbawiło tworzenie nitki ozdobionej filcowymi kawałkami sushi (a jestem wielbicielką tego przysmaku, w tym wypadku to rodzaj sushi zwany maki ::)

Miałam też kilka innych miłych niespodzianek, ale o tym napiszę na moim blogu, bo nie wiążą się one ściśle z tematyką Prząśniczki.

4 komentarze:

  1. Plastusiu - jesteś szczęśliwą Kobietą! Czy słyszysz tą zazdrość?????

    OdpowiedzUsuń
  2. Jolu, Ty naprawdę byłaś bardzo grzeczna :)

    OdpowiedzUsuń
  3. A moze raczej BARDZO NIEGRZECZNA

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...