Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

czwartek, 27 stycznia 2011

Kołomyjka nowaAby nam się miło przędło!

8 komentarzy:

 1. ja też chcę by tak szybko wszystko się robiło - no i jeszcze ten początek od owieczki do gotowej dzianiny to chyba każda z nas by tak chciała - pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. witam nie wiem czy dobrze trafiłem potrzebuje pomocy na temat wełny otóż córka dostała taki temat JAK TO Z WEŁNO BYŁO OD POCZąTKU ogólnie wie ale trzeba szczegółowo za pomoc z góry dziękuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż drutami szybciej się macha :)

  Aniu, jak miło, że wyjrzałaś z kokonika :)Czyżby słonko przygrzało za mocno ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Krzysztofie, zerknij na ten post : http://polskiewrzeciona.blogspot.com/2010/04/genialny-film-marzenie-moje.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Elu, jeszcze nie przygrzało, czekam na to z utęsknieniem... A z kokonika wyglądam od czasu do czasu żeby wiedzieć czy to już wiosna :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...