Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

sobota, 26 marca 2011

Hulajnitka

jak wiecie (lub też nie) zawodowo pracuję z książkami:] z ludźmi oczywiście też, jednak chyba wolę książki. jednym z moich obowiązków jest przygotowywanie nowych książek do wypuszczenia. w niedawnej dostawie przyjechała do nas biografia tkaczki, pani Barbary Hulanickiej, pod uroczym tytułem - Hulajnitka.
książkę przy robocie przejrzałam, zachwyciłam się tkaninami, a chwilę później odkryłam z radością, że pani Barbara mieszka w Barczewie! 20 minut drogi autobusem:] w sieci udało mi się znaleźć telefon kontaktowy, po weekendzie zamierzam zadzwonić i dowiedzieć się czy Centrum Tkactwa Warmii i Mazur jeszcze działa i czy mogę zacząć się uczyć:]

5 komentarzy:

 1. Ale dobra wiadomość :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę, kolejna prządka na blogu, co z książkami pracuje. Pozdrawiam koleżankę po fachu :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam autorkę tej książki:) Helenka to moja kuzynka:) Tak się tylko chwalę.

  OdpowiedzUsuń
 4. :] niestety nie udało mi się nawiązać kontaktu:[, telefon znaleziony w necie milczy głucho. Anonimie, poratujesz?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...