Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

sobota, 18 czerwca 2011

Plotki przy kołowrotku, czyli przygody małej owieczki.

Dzisiaj w pewnym stadzie kaszubskich owieczek, zapanowało wielkie poruszenie. Mimo, że owce biegały i meczały z całych sił, pasterz odłączył od stada małą grubiutką, owieczkę . Owieczka zdążyła kątem oka zobaczyć przez szparę w drzwiach swoją  Mamusię i Ciocie....


.... i rozpoczęła swoją przygodę . Jechała , jechała, jechała, jechała, jechała, wierzgała, jechała, jechała, jechała, jechała, jechała, jechała, zamykała ze strachu  oczy na zakrętach, jechała, jechała, jechała, jechała, aż dojechała -----> tutaj.

7 komentarzy:

 1. Tak czytam sobie o owieczce, jej jeździe w nieznane i pomyślałam sobie, że powstałaby o niej fajna bajeczka dla dzieci. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł. Fabuła bardzo dramatyczna. To o Mamusi poruszyło mnie do głębi - naprawdę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wypatrzyła już Twoje różyczki ?

  Teraz masz w ogródku dwa różyczkolubne potwory;), w owczych skórach

  OdpowiedzUsuń
 4. Krótko mówiąc (pisząc): Egunia chwyta życie za rogi ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja dzisiaj tez bylam jak ta owieczka .troszke pod twoim wplywem bylam dzisiaj na kusie robie nia na kolowrotku. pocztytue cie od dawna. i zrobilam dzisiaj moja pierwsza alpake. super. a ten gremplarz bebnowy z poprzedniego postu ten wyprobowalam .narazie poza moim zasiegiem ale z czasem kto wie......

  OdpowiedzUsuń
 6. ale owieczka to zwierzak stadny, na pewno sprowadziłas co najmniej dwie. samej pęknie serce

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...