Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

piątek, 16 września 2011

oddam wełnę surową

Treść jak w tytule. Mam do oddania dwa wory wełny z owiec polskich, jeden z worów to, jeśli dobrze pamiętam, polskie merynosy. Wełna zdecydowanie brudna :). Oddam za cenę ewentualnej przesyłki (mieszkanki okolic Olsztyna mają możliwość odbioru osobistego). Jeśli ktoś jest zainteresowany - zapraszam :)

7 komentarzy:

 1. Aniu, jak tylko wykaraskam się ze skręcenia kolana jeden bym od ciebie chętnie wzięła. buziaki, Agata

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem bardzo zainteresowana worem polskiego merynosa :-) proszę o kontakt na maila: tiffany-design@wp.pl Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli to jeszcze aktualne... chętnie przygarnę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. witam :) i ja poproszę merynosa i tej drugiej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszeństwo ma Szoszonka, jako, ze już dawniej miała wory przygarnąć. Jeśli coś będzie do rozdysponowania - odezwę się niewątpliwie tutaj ponownie, bo mi wory zagracają kotłownię a sama nie nadążam przerabiać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda na to ,że surowca prządkom nie zabraknie tej zimy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Również bym ładnie poprosiła o trochę runa i instrukcję prania. Wstępne przygotowanie do przędzenia chyba posiadam. ;)
  W razie czego mój adres e-mail: tatsu@o2.pl

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...