Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

piątek, 2 grudnia 2011

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, 9-11 grudnia, Poznań

Witajcie. Za tydzień rozpoczną się targi rękodzieła na MTP. Czy ktoś z Was się wybiera? Wspólnie z Justyną-Yarn&Art planujemy pojawić się na imprezie najprawdopodobniej już pierwszym dniu, czyli w piątek. Swoją obecność zapowiedziała także Beata-Gaja.

6 komentarzy:

 1. Szkoda że wszystkie ciekawe inicjatywy tego typu zawsze dzieją się tak daleeeko :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa jestem jak będzie w tym roku. Czy będą krosna i kołowrotki? Alicjo, zrób dużo zdjęć:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na oficjalnej stronie imprezy niestety nie znalazłam informacji o wystawcach. Są tylko ogólniki: ceramika, szkło etc. Z jednej strony fajnie, bo do końca nie wiemy, kogo zobaczymy, z drugiej jednak - jeśli ktoś ma, tak jak my, sprecyzowane marzenia :) - można czuć niedosyt. Z "pewniaków": będzie Karolina G. ze swoją autorską biżuterią :))
  Postaram się o dobre zdjęcia, choć będą robione w zamkniętym pomieszczeniu, na hali targowej, do tego przy sztucznym świetle, więc już martwię się o ostrość...

  OdpowiedzUsuń
 4. Elu,czy to znaczy, że Cię nie będzie?
  A tak liczyłam na spotkanie :(
  Ja się w sobotę plątać będę...

  OdpowiedzUsuń
 5. Eh, szkoda że będę wtedy "wyjechana", wybrałabym się do Poznania :/
  Za to niedawno wywiedziałam się o dużych i podobno ciekawych targach rzemiosł tradycyjnych wszelakich w Prudniku - odbywają się podobnież na wiosnę :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...