Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

środa, 25 stycznia 2012

Postępy w wyzwaniu.

Zmobilizowałam się i uprzędłam alpakę. Mam alpakę w różnych kolorach i ilościach, pochodzącą z ubiegłorocznych wymian. Zrobiłam melanż z dwóch nitek, a inspiracją były szalone melanże pokazane przez Beatę na jej blogu. Oczywiście moje wyszły bardzo grzeczne ; P


Zrobiłam próbkę na 24 oczka i czekam na Eguniową "rozpiskę", bo do palców to dam radę sama, ale potem zaczynają się schody.

2 komentarze:

  1. No widzę Koleżanki się zawzięły:) Ja rozochocona na początku niestety muszę podleczyć odciski:) Mam wrzosówkę,którą niestety przędę "z ręki",ponieważ nie posiadam grępli . Chętnie takowe przygarnę jakby kto chciał się pozbyć:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mój ulubiony efekt - nazywam go "lata siedemdziesiate" :) Śliczna włóczka!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...