Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

poniedziałek, 23 kwietnia 2012

O dywanach

Fajny film, warto obejrzeć. Polecam http://1tv.com.ua/uk/video/program/majster_klas/2011/02/14/2112

3 komentarze:

  1. Totalnie niesamowity filmik!!! Do tej pory widziałam sporo filmików z Anglii czy Stanów, to jest mistrzostwo świata, ta rzeka pod domem mnie powaliła :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudnie Plastusiu,że go udostępniłaś tutaj,bo pewnie bym go nie znalazła.To dla mnie szczególny filmik,bo Pani Kopilczuk-twórczyni ludowa, była w zeszłym roku na Jarmarku Jagielońskim.Wystawiała swoje prace.Miałyśmy okazję z nią porozmawiać,zobaczyć jej piękny warsztat,kupić od niej wełnę.Zdjęcie warsztatu i tej pani można zobaczyć u mnie, w krótkiej notce na moim blogu.Zdjęcie czwarte od góry.http://craftbymaryla.blogspot.com/2011/08/jarmark-jagiellonski-warsztaty-tkactwa.html

    Dziękuję Plastusiu za przypomnienie tych miłych chwil.A miejsce gdzie mieszka pani Kopilczuk cudne!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...