Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

niedziela, 5 września 2010

Drugie spotkanie prządek . "Przyjdzcie do mnie z prząśnicą..."

Przyjdzcie do mnie z prząśnicą...

Tymi słowami kobiety zapraszały się kiedyś na wspólne przędzenie wełny. Chcąc przywrócić ten dawny zwyczaj zapraszam na:Zgłoszenia i szczegóły na maila : polskiewrzeciona@ gmail.com

5 komentarzy:

 1. I jeszcze dodam, bo dostaję maile z takimi pytaniami.
  Podczas spotkania można bezpłatnie popatrzeć i nauczyć się przędzenia wełny na wrzecionie i kołowrotku. Nie jest to jednak pełen kurs i dlatego nauka polega bardziej na podpatrywaniu i naśladowaniu. Napewno pokażę jak się grępluje runo, przędzie i dwoi nitkę .
  Spotkanie jest spotkaniem towarzyskim , a jego głownym celem jest wspólna nauka i miłe spędzenie czasu w gronie osób o takich samych zainteresowaniach.
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. szkoda ze mam na głowie kolekcje i remont dachu- bo bym się chętnie z wami spotkała. dobrej zabawy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Spotkają się :
  Ela,
  Małgosia z mężem i synkiem,
  Jola,
  Ela,
  Agata,
  Makneta z mężem

  OdpowiedzUsuń
 4. a i ja z małżonkiem najpewniej będę

  OdpowiedzUsuń
 5. miło będzie poznać cnego rycerza :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...