Zaproszenie

Zapraszam wszystkie polskie prządki i prządków do współtworzenia tego bloga. Myślę , że miło będzie mieć miejsce, gdzie będziemy mogli porozmawiać o naszej pasji przędzenia wełny na wrzecionach i kołowrotkach, pooglądać piękne, samodzielnie zrobione włóczki i rzeczy z nich wykonane. Kto wie, może przyjaźnie zawarte na tym blogu sprawią, że spotkamy się również w rzeczywistym świecie i zaśpiewamy wspólnie Prząśniczkę :) .Blog został zamknięty i przeniesiony na WordPress. The blog was closed and moved to WordPress:
http://polskiewrzeciona.wordpress.com/

niedziela, 2 października 2011

Dzień Tkaczki


Dzień Tkaczki zaczęliśmy już świętować dzień wcześniej. Podczas wernisażu wystawy Kolorowy Kod Kultury były życzenia, kwiaty dla tkaczek i pasiaste torty.
Pierwsza sobota października upłynęła nam w miłym towarzystwie i przy pięknej pogodzie. Przy krosnach spotkaliśmy ułana i dziewczynę.

Harcerki i harcerzy ze Starachowic.


Ułanów i fotografów.

Praca na krosnach sprawiała radość.
Zapraszamy za rok.

5 komentarzy:

 1. I ja tam byłam, herbatę i wino piłam, przegryzając przepysznymi rogalikami i takimiż (o)płatkami :)
  Pogoda była cudowna, ludzie niezmiernie przyjaźni i radośni, a okolica urzekająca!
  Za rok (jeśli na przeszkodzie nie staną nam jakieś klęski typu powodzie, czy wichury ;) ) to się pojawimy :) W ciut odmiennym imażu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszymy się, że się podobało. Było nam miło gościć Was, przybyłych z tak daleka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie te pasiaste torty były pewnie pyszne :)
  Gratuluję pomysłu na wspaniałą imprezę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Torty rzeczywiście były pyszne. Byłoby ciekawie gdyby w przyszłym roku Dzień Tkaczki (już po raz piąty) był także na Kaszubach. Od 2009 jest też organizowany w Zgierzu. Pozdrowienia dla Alicji, która odwiedziła nas przedpremierowo bo w czwartek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za pozdrowienia :) Cieszę się, że Dzień Tkaczki był taki piękny i kolorowy. Bliżyn jest bliski mojemu sercu...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...